Інтерв'ю з виконавчим директором Асоціації Анною Дерев'янко 01.12.2015
5 ПОРАД МОЛОДИМ ПІДПРИЄМЦЯМ

від Анни Дерев'янко, виконавчого директора Європейської Бізнес Асоціації

1. Не бійтеся. Ризикуйте.

Бізнес – це гра, в якій переможцем стає найсильнішій. Всі великі компанії списку Forbes, лідери та провідні бізнесмени починали з малого – це природній процес.

Аналізуйте, думайте, ризикуйте, прислухайтеся до інтуїції – головне, дійте, не бійтеся, не стійте на місці.

2. Дбайте про свою репутацію та дотримуйтесь найвищих етичних стандартів

Це не просто гарні слова. Нечесний бізнес, палки в колеса конкурентам, непрозорість у фінансах, недотримання букви закону – все це не тільки нашкодить репутації вашої компанії та вашому особистому іміджу, але й призведе до вкрай негативних наслідків, які поставлять крапку на вашій бізнес-активності. Ніщо не минає без сліду.

3. Мисліть інноваційно та глобально

Світ змінюється швидко та динамічно. Якщо бізнес не встигає впроваджувати зміни, вони зруйнують його. Мультикультурність та креатив мають стати базою для вашого розвитку. Не бійтеся змін, втілюйте їх самі. Час, гроші та зусилля, витрачені на впровадження нових технологій, діджиталізацію, запуск нових напрямків та продуктів ніколи не витрачені дарма.

4. Піклуйтеся про людей, які працюють на вас

Ваш бізнес роблять люди, які у вас працюють. Зрозумійте, що вони працюють не НА вас, а ДЛЯ вас. Вони – ваш найцінніший капітал та актив. Піклуйтеся про них, цікавтеся їх бажаннями, проблемами, персональними потребами. Не будьте відстороненим – і ви побачите як працює на вашу користь це ставлення. Будьте справедливими.

5. Розвивайтеся як особистість

Навчання, закріплене практикою – це шлях до успіху. Читайте, не обмежуйтесь лише бізнес-літературою, подорожуйте, розвивайте світогляд, будьте космополітами. Глобальне мислення допоможе вам розвинути той самий out-of-the-box thinking.


Made on
Tilda