Ми продовжуємо знайомити васз наступними переможцями конкурсу «Заяви про свій бізнес» в рамках проекту UnlimitUkraine, які вже отримали безкоштовну медіа-підтримку в мережі Інтернет.

На цей раз ними стали: дерев'яні ровери від WoodRover, дитячі розмальовки від Ozzo та яскравий одяг від Clan-P.

Детальніше про переможців:

WoodRover

Вже з самої назви бренду можна одразу зрозуміти, про що йде мова. Саме так, ви не помилилися, це дерев'яні ровери! Бренд WoodRover просто причарував нас своєю унікальністю, адже не кожного дня побачиш на вулицях міста велосипедиста на дерев'яному ровері.

WoodRover вперше заявив про себе на столичному 100 км-велопробігу! Такий тест-драйв він витримав на ура! Вже тоді неможливо було не помітити мільйона захоплених та здивованих поглядів перехожих.

На виготовлення такого унікального велосипеду витрачається близько одного місяця. Доречі на дерев'яну раму такого велосипеду наноситься 12 шарів лаку. Уявляєте?!

Наразі хлопці виробляють гірські велосипеди, наступним їхнім кроком буде випуск нових моделей роверів, в тому числі шосейних. Перший такий шосейний велосипед потрапить до рук самого Андрія Грівко, чотириразового чемпіону України з шосейних гонок.

Головне побажання команди WoodRover – залишатися українським продуктом та мати можливість заявити про нашу країну на весь світ!


Ozzo

Одними з наймолодших учасників конкурсу «Заяви про свій бізнес» є дитячі розмальовки-віммельбухи Ozzo, їм всього-на всього 1,5 місяці. Але вже за такий короткий проміжок часу їм вдалося порадувати багатьох маленьких своїх шанувальників, а також їхніх батьків.

Ozzo – це молода родина, яка створює чарівний світ для багатьох діток нашої країни. Беручи до своїх маленьких ручок нову розмальовку Ozzo, вони потрапляють чи то в дикі джунглі, чи то занурюються на дно океану, або досліджують скарби музеїв світу. На Різдво вони навіть можуть завітати в гості до самого Санта-Клауса. Розфарбовуючи ілюстрації в найменших деталях, дитина не тільки розвиває образне мислення, але ще і дізнається багато цікавого, тренує пам'ять та увагу.

У молодої креативної команди Ozzo купа нових цікавих ідей. В їхніх планах розширяти тематики розмальовок, асортимент продукції. Наразі вони планують випустити серію конвертів для малюків від 2х рочків.


Clan-P

Ідея виникнення бренду Clan-P зародилася раптово, коли одного з винахідників бренду ненароком збив велосипедист, який кермував дуже яскравим ровером. І вже до вечора того дня і з'явилася ідея створити щось таке ж неординарне, що буде вирізнятися серед іншого.

Незадовго до того випадку один з власників бренду відвідав музей постерів у Польщі, де були представлені колекції різних часів та століть, та надихнувся побаченим. Після чого він вирішив розповісти про це молоді України через свою власну лінійку одягу з принтованими постерами.

Назва бренду означає певне коло однодумців, друзів, креативної команди, яка створює всі ці прекрасні речі.

Clan-P об'єднує виключно неординарних та інноваційних митців, які через цей бренд мають нагоду передати часточку себе у ваші серця.

Отже, якщо ти креативний, пливеш проти течії і ламаєш стереотипи, то в твоєму гардеробі неодмінно має з'явитися футболка або постер від Clan-P!

  • Така яскрава трійка переможців була на цьому тижні!Долучайтеся до проекту UnlimitUkraine і можливо вже саме ви станете героєм нашого наступного інтерв'ю! Нам кожного разу неймовірно приємно зустрічатися та знайомитися з усіма нашими учасниками! Ми пишаємося тим, що є такі талановиті люди, які виготовляють якісні та креативні товари на теренах нашої країни!Тож не втрачайте свій шанс заявити про себе!

Made on
Tilda