Медіа-кампанія перших переможців конкурсу "Заяви про свій бізнес" вже проводиться, а ми готові оголосити другу трійку щасливчиків!

Знайомтеся: InsideU, Mr. Caramba, CreativeLight

Детальніше про переможців:

InsideU

"Life is Too Short To Wear Boring Clothes", - під таким девізом молоді дівчата Машка та Дашка (як вони самі себе жартівливо кличуть) створюють одяг українського бренду InsideU.

Ідея створення лінійки одягу виникла в той момент, коли після відпустки та знайомства з грузинськими друзями, вони довго думали над тим, що ж можна такого подарувати їм на згадку, щоб це виглядало креативно та автентично. Так і з'явився InsideU.

Кожну річ дівчата створюють з любов'ю та думками про свого клієнта та намагаються дотримуватися індивідуального підходу в дизайні одягу – в кожній моделі є своя родзинка, наприклад таємна кишенька або внутрішні принти, які можуть відрізнятися в залежності від побажань клієнтів.

В колекції дуже мало ідентичних речей. InsideU в своїх моделях надає можливість кожній дівчині відкрити свої найкращі сторони або приховати свій внутрішній світ і створити інтригу навколо своєї персони, звідки, власне, і назва бренду.

Тому, якщо ви звикли вирізнятися на фоні інших, вам неодмінно слід завітати до дівчат у гості!

Mr. Caramba

Mr. Caramba – це домашні соуси, інгредієнти яких вирощуються та збираються власними руками батьків, а їхні діти вже презентують соуси кінцевому споживачеві.

Роман та Маргарита хобі батьків трансформували в свою власну справу, яка є для них цілковитим задоволенням. Через те, мабуть, ці соуси такі неймовірно смачні та корисні.

Першим кроком молодих підприємців стало знайомство відвідувачів однієї зі столичних ярмарок з їхніми соусами. Успіх був неймовірним, що і додало їм упевненості в тому, що людям подобається їхній продукт.

Звичайний день наших молодих соусмейкерів – це абсолютний рух нон-стоп, тому, мабуть, і є вже такі результати: соуси Caramba можна знайти на поличках декількох столичних магазинів.

CreativeLight

Creative Light – це невеличка компанія, яка створює світильники для наймолодших, але маубть найвибагливіших поціновувачів - дітей! В своїй кімнаті вони можуть поставити власного ангела чи балерину, літак чи хмаринку, і все це завдяки золотим рукам та креативному погляду Михайла та Антоніни.

Перший свій світильник вони зробили власноруч. Вони власне і зараз пишаються тим, що майже не долучають до своєї справи сторонніх людей, а намагаються справлятися власними силами. Але тим не менш вони постійно оновлюють та розширяють асортимент своєї продукції: до кінця лютого на світ з'являться три нові лінійки, де вперше будуть представлені настінні та комбіновані світильники. Їм уже вдалося перейти від повного хендмейду до малосерійного виробництва.

Винахідники бренду Creative Light – молода родина з дуже активною соціальною позицією.

З кожного проданого виробу вони відраховують 10 гривень на допомогу хлопчику, який тяжко хворий тромбофлебітом. Вони також допомагають дитячому будинку, який в ці нелегкі часи змушений був переїхати з Макіївки до Ірпіню.

Вони закликають всіх підприємців-початківців ніколи не здаватися на самому початку своєї справи і вірити до кінця в свою ідею, тоді успіх неодмінно прийде до кожного з вас!
  • Нам кожного разу неймовірно приємно зустрічатися та знайомитися з усіма нашими учасниками! Ми пишаємося тим, що є такі талановиті люди, які виготовляють якісні та креативні товари на теренах нашої країни!Тож не втрачайте свій шанс заявити про себе!

Made on
Tilda