На цьому тижні нам пощастило познайомитися з креативною студією предметного дизайну DayDreamer, командою майстрів із Запоріжжя, які виготовляють феєричні речі із дерева, та поринути у вир студентських часів разом із щоденниками Student's Book.

Детальніше про переможців:

DayDreamer

Леонардо да Вінчі мріяв про польоти, Нікола Тесла про вільну енергію, Генрі Форд – створити автомобіль. Саме мрійники-фантазери здатні створювати щось незвичне та модернове!

Київська студія предметного дизайну DayDreamer з її власниками-мрійниками втілюють в життя мрії та фантазії своїх шанувальників. Тому їхня канцелярська продукція створена у незвичних амплуа – як то сучасний автомобіль, на якому мріє їздити кожен, чи то хмарочос, в якому хотілось би оселитись, або фотокамера, щоб закарбувати найважливіші життєві моменти.

«Оточуйте себе гарними речами», – цим постулатом користується студія у створенні практичних, але незвичних канцелярських речей – органайзерів, підставок для візитівок, підстругачок для олівців. Всі ці предмети збираються як конструктор та виготовляються виключно з екологічних матеріалів.

Ці креативні предмети прикрашають ваш простір, створюють приємну атмосферу, надихають, допомагають мріяти і досягати поставлених цілей.


Zokko

Запорізька компанія Zokko на ринку країни працює з 2014 року, має власне виробництво в Запорізькій та Івано-Франківській областях, виготовляє торгівельне обладнання, упакування, вивіски – і це далеко не повний перелік продукції. Всі ці товари виготовляються виключно з натурального дерева з основним фокусом на якості.

Креативна команда Zokko починала свою виробничу діяльність з виготовлення невеликих об'ємів продукції – до 500 одиниць на місяць. Наразі вони виготовляють близько 10000-15000 одиниць продукції на місяць.

За такий доволі невеликий час роботи їм вже вдалося вийти на європейські ринки завдяки правильній початковій стратегії, без залучення будь-яких сторонніх інвестицій, хлопці власними руками і силами змогли досягти такого високого рівня.

Наразі Zokko успішно конкурує з виробництвом Китаю та займає міцні позиції на ринку деревообробної промисловості не тільки в нашій країні, але й за кордоном.


Student's Book

"Study hard. Play hard" із студентськими щоденниками Student's Book!

Student's Book – це не просто звичайний блокнот, а найзручніший щоденник для студентів. З його допомогою вони можуть без зусиль планувати свої навчальні дні, складати розклад, робити нотатки та просто бути супермодними, маючи при собі такий стильний записник.

У хлопців, які створили такий щоденник, ще дуже багато планів. Ми трошки привідкриємо завісу – в майбутнього всіх мрійників та мандрівників чекає свій власний щоденник, де вони зможуть занотовувати свої спогади про неймовірні пригоди та подорожі.

  • Ми бажаємо нашим переможцям успіхів та розвитку і маємо надію, що не в останню чергу в цьому їм допоможе перемога в конкурсі «Заяви про свій бізнес» та отримання безкоштовної банерної реклами в мережі Інтернет!Нам кожного разу неймовірно приємно зустрічатися та знайомитися з усіма нашими учасниками! Ми пишаємося тим, що є такі талановиті люди, які виготовляють якісні та креативні товари на теренах нашої країни!Тож не втрачайте свій шанс заявити про себе!

Made on
Tilda