WoodRover "Dynamo Kyiv"
вже у продажу
Команда WoodRover розпочинає співпрацю зі славетним українським футбольним клубом ДИНАМО КИЇВ, який має майже 90-річну історію!

Для всіх шанувальників та справжніх фанів клубу ДИНАМО КИЇВ відкрите передзамовлення на офіційному сайті інтернет- магазину клубу.


Особливістю партнерства компанії WoodRover з клубом ДИНАМО КИЇВ є створення певної культури споживання здавалося б звичайних речей. Це напряму стосується велосипедів WoodRover. Адже, людина, яка раніше не була пов'язана зі спортом взагалі, обов'язково зверне увагу на досить нетипове виконання такого велосипеду. Окрім того, в планах WoodRover познайомити шанувальників клубу ДИНАМО КИЇВ з їхньою продукцією, долучити шанувальників та фанів футболу до інших видів спорту.

У компанії WoodRover грандіозні плани на майбутнє: найближчим часом вони планують здивувати велоспільноту і споживачів ще однією моделлю велосипеду. Це буде шосейна модель. Наразі вони закінчують проектування і восени представлять на широкий загал нову флагманську модель. Скоріше за все, це відбудеться в Італії, на виставці BOLOGNA DESIGN WEEK, яка проходитиме з 30 вересня по 3 жовтя у м. Болонь'я (Італія).Також найближчими днями один із роверів компанії WoodRover поїде до Торонто (Канада), де 20-21 червня проходитиме бізнес-форум, в рамках якого буде також представлена продукція WoodRover на стенді Made in Ukraine.У цієї серії незабаром з'являться нові приємні "штучки", які не тільки допоможуть організувати власне робоче місце, але й принесуть естетичне задоволення.
Відео можна подивитися на каналі компанії на Youtube - https://youtu.be/-Vcp1mFy9QkMade on
Tilda