Book Box - твій провідник в світ літератури
«Книги - морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить»

Іван Франко

Величезна кількість думок видатних письменників, науковців, громадських діячів присвячена важливості та необхідності літератури в житті кожної людини, адже книги нас надихають, вони – надійні помічники та друзі в скрутні хвилини і в моменти щастя. Книга – це вічне джерело знань та мотивації.

Недарма цю статтю ми розпочинаємо з відомого вислову українського письменника Івана Франка, адже компанія, з якою ми вас знайомимо є не просто бізнес-проектом, а надзвичайної важливості та корисності сервісом з підбору та постачання улюбленої книжки до домівок та сердець багатьох українців.

Проект Unlimit Ukraine із задоволенням представляє одного із своїх учасників – компанію Book Box та її творців – молоде сімейство, яке не уявляє свого життя без літератури та читання.

Book Box – це незвичний для українського споживача сервіс, який допомагає обрати для себе саме ту книгу, яка відповідає вашим смакам та вподобанням.

Як і в будь-якої молодої компанії, в компанії Book Box є своя історія та душа, яка не може не зачепити серця читачів, тому знайомимо вас ближче з командою Book Box.

Компанія народилася у 2015 року і є сімейним бізнесом, який започаткували дві сестри Вікторія та Тетяна, а також їхній брат Андрій.


З самого початку це було захопленням молодих людей, які не уявляють своє життя без читання. В певний момент це захоплення надихнуло на створення власної справи і викликало бажання поділитися своєю ідеєю з навколишнім світом. Так, улюблена справа переросла в справжній налагоджений бізнес.

Book Box – це не просто доставка книжок, а саме ретельний підбір тієї літератури, яка відповідає вподобанням, смакам та захопленням певного споживача. Book Box відслідковує останні літературні новинки та відкриває для вас нових авторів.

Як це працює


Класична та сучасна література, нон-фікшн, детективи, подорожі та пригоди, кохання, Київ у літературі – усі ці та багато інших категорій ви зможете обрати для себе серед запропонованого Book Box розмаїття жанрів.

Вам лише необхідно вказати свої літературні вподобання і вуаля: три книжки на обрану тему вже у вашому боксі.

Але окрім трьох ретельно відібраних книжок, в боксі на вас чекає смачний сюрприз, який допоможе створити відповідну атмосферу для читання та поринути у такий глибокий та цікавий світ літератури.

Book Box також передбачив окремий бокс для дітей, який допомагає пізнавати та відкривати навколишній світ маленьким героям. Замовляючи такий бокс, окрім книжок дитина отримує солодкий сюрприз або іграшку. А якщо раптом такий подарунок потрапив до рук маленького винахідника у День Святого Миколая – в боксі на нього буде чекати вітальна листівка від Миколайчика.


Компанія Book Box минулого року виграла тендер від організації UNICEF, за результатами якого доставила книги у 60 шкіл міста Маріуполя.

Book Box постійно співпрацює з різними видавництвами, серед яких і Клуб сімейного дозвілля, і видавництво Старого Лева та практично всі найбільші видавництва України. Також Book Box відкривають для себе і для нас нових авторів, як наприклад, одного дідуся-корінного киянина Миколу Черниша, який народився та прожив все своє життя в рідному Києві і вирішив написати та видати книжку спогадів про своє дитинство під назвою «Уголок моего сердца». Вона також є в літературному арсеналі Book Box.

Якщо раптом ви вже читали ту чи іншу книгу, яка вам потрапила в боксі, або просто книжка вам не сподобалася – не засмучуйтеся, адже вам обов'язково її обміняють на ту, яка для вас ще не звідана та непрочитана.

Цікаві факти

За рік свого існування компанія Book Box вже продала понад 4000 книжкових боксів – немала кількість, аби провести певне дослідження, що все таки полюбляють українці читати найбільше.

Найбільш популярними тегами, хоч і змінними час від часу та в залежності від пори року, настрою та почуттів, залишаються: кохання, що перемагає всі перешкоди, непростих почуттів, «затишного» читання.

Влітку, напередодні відпусток, коли час замислитися про подорожі, читачі обирають тематику travel та пригодницьку літературу, уявно переносячись до країн Азії та Європи за «кулінарними радощами» та новими враженнями.

Окрім літератури українською мовою, яка в основному представлена в книжкових боксах компанії, нерідко запитують також книжки англійською. І ці потреби задовольняє команда Book Box. Ви зможете обрати для себе свого улюбленого іноземного автора та прочитати його роботу мовою оригіналу.

Плани

Восени цього року Book Box планує співпрацювати і з В2В сектором.

В рамках такої співпраці у бізнеса з'явиться чудова нагода замовляти та отримувати на постійній основі професійну літературу для своїх співробітників і таким чином допомагати їм в їхньому розвитку та самоосвіті. Book Box стане надійним помічником у виборі правильної та корисної літератури саме для бізнес-сектору.

Професійна команда Book Box весь час працює над оптимізацією процесу відбору книжок для максимального задоволення потреб клієнтів. І щоб кожен раз влучати в ціль та вгадувати смаки найвибагливіших читачів, Book Box працює над кодуванням книжкового алгоритму та присвоєнням тегів кожній певній книжці.

Мрії, які обов'язково здійсняться

Команда Book Box, натхненна своєю справою, мріє долучитися та зробити свій внесок у розробку шкільної дитячої програми, а також відкрити власну книгарню, щоб мати нагоду зустрічатися зі своїми відданими читачами та за чашечкою кави дізнаватися про їхні думки та враження від кожної наступної прочитаної книги, яку принесла в їхнє серце дружня команда компанії Book Box.


Ми бажаємо команді BookBox та всім вам побільше мріяти, надсилати ваші добрі думки у всесвіт, який обов'язково вам відповість, і все задумане неодмінно здійсниться.

Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги.


Made on
Tilda