Що думають ТОПи про малий бізнес

Проект Unlimit Ukraine by European Business Association and Philip Morris Ukraine – це унікальна багатофункціональна платформа підтримки мікро- та малого українського бізнесу.

В рамках цього проекту молоді підприємці не тільки отримують нові знання та безцінний досвід ведення бізнесу, але й мають можливість познайомитися з керівниками найуспішніших українських та міжнародних компаній.

Так, в рамках конкурсу CEO4U від проекту Unlimit Ukraine та інформаційного порталу Delo.ua у 25 переможців (представників мікро- та малого бізнесу) буде нагода особисто поспілкуватися з професійними управлінцями великих компаній та отримати експертні поради щодо ведення власного бізнесу від ТОП-менеджерів з величезним стажем та досвідом.

Отже, знайомтеся, перша п'ятірка менторів, які готові поділитися своїми знаннями з учасниками проекту Unlimit Ukraine в рамках конкурсу CEO4U:

Артем Черніс, СЕО "Philip Morris Ukraine",

«Хотілося, щоб малий і середній бізнес став дійсно хребтом економіки. Це може статися за рахунок конкурентної переваги, за рахунок того, що великий бізнес допомагав би малому та середньому розвиватися. Мені здається, що це можливо. Україні потрібна якісна, функціонуюча екосистема всіх рівнів бізнесу».

Дмитро Шоломко, СЕО "Google LLC",

«Малий і середній бізнес – це фундамент здорової економіки. А це означає, що його розвиток необхідний для всіх. Великий бізнес може допомогти шляхом будь-якої взаємодії: навчання, підказок, обміну досвідом або кейсів. В Україні МСБ ніколи не отримував особливої підтримки. Але ж на ньому сильніше, ніж на великих гравцях, відображаються будь-які економічні зміни».

Iгор Ланда, СЕО "Novus Ukraine",

«Малий та середній бізнес – це самостійне працевлаштування. Щоб створити великий бізнес, треба починати з малого. Можливо, звичайна майстерня з ремонту взуття з часом може стати найбільшою мережею або навіть взуттєвою фабрикою в Києві. Великий бізнес – це компанія, у якої є центральний офіс, і вона є великим платником податків».

Олександр Ткаченко, СЕО "1+1 media",

«Великому бізнесу варто пам'ятати, що МСБ – основа економіки, основа нормального, здорового та фінансово процвітаючого суспільства. Йому потрібно допомагати. Безумовно, у малого бізнесу свої правила роботи, у великого свої. Але є загальні проблеми організації праці, ставлення до людей, цінностей, багато перетинів в економіці і людському факторі. Тут можна розвернутися».

Євген Шевченко, СЕО "Carlsberg Ukraine",

«В будь-якій ринковій економіці мотором є саме малий і середній бізнес. Він, з одного боку, може реалізувати свої підприємницькі таланти, направити енергію на добру справу, з іншого - допомагати економіці розподіляти свої ризики. Тому що, якщо економіка складається з декількох мегакорпорацій – вона не стійка. Підприємницька енергія малого і середнього бізнесу стимулює людей і допомагає економіці розвиватися».


Ми бажаємо всім нашим учасникам перемоги та яскравих вражень від участі в конкурсі CEO4U. Слідкуйте за перебігом подій конкурсу на сайті проекту Unlimit Ukraine та порталу Delo.ua.Made on
Tilda