Чарівність осені в новій колекції GRASS
Полудень в магічному лісі: чарівність осені в новій колекції GRASS


Український бренд модного жіночого одягу GRASS представив осінню колекцію. Молодий бренд розвивається та росте і з кожною новою колекцією презентує все більше моделей. Як і раніше, колекція складається як з модних, актуальних сьогодні, так і з базових речей на кожен день. Пальто, сукні, брюки, жакети, блузи, сорочки, спідниці. Всі моделі легко комбінуються одна з одною, дозволяючи кожен раз створювати різні модні образи.

Блиск, back to school, білизняний стиль та плісе стали хедлайнерами колекції не випадково. Особливої уваги бренд приділяє модним тенденціям. Клітинка тартан, палітра насичених глибоких відтінків в поєднанні з блиском фактур створюють відчуття м'якості і затишку, осінньої безтурботності. Команда бренду назвала осінню колекцію «Magic forest».

У цій кімнаті ліцензовані фахівці матимуть змогу займатися реабілітацією дітей з особливостями розвитку: ДЦП, розладами аутистичного спектру, освітніми, дислексією та дисграфією, з синдромом дефіциту уваги та гіперактивності тощо.


«Для нас осінь – зворушливий і особливий сезон. Саме в цю пору року відбувається головне диво природи – вона занурюється в сон, огортаючи себе спокоєм і буйством фарб. «Цей настрій ми поклали в основу нашої кампанії і осінньої колекції, затишної і жіночної, але барвистої і насиченої, як сама осінь», – коментує Тарас Волков, співзасновник бренду GRASS. За словами Тараса «назвали її «Magic forest», тому що саме ліс, як уособлення природи, здатний передати багату і глибоку емоційну палітру осені. Вже зовсім скоро ми будемо шарудіти листям в жовто-багряних скверах, споглядати на перевтілення лісу, сидячи в заміському будиночку з чашкою ароматного какао. Ми будемо насолоджуватися кожною хвилиною цієї затишної і спокійної осені, збираючи гербарій яскравих і теплих вражень».


«В кампанії героїні споглядають диво змін пір року саме в лісі. Дівчата відчувають єднання з природою і знаходять той спокій, який дарує прихід осені. Легка меланхолія і відкритість незвіданому приводять дівчат в глиб лісу, частиною якого вони стають. На цей раз ми розкрили ще одну сторону образу дівчини GRASS, сильний і красивий, рішучий і ніжний, який в осінній кампанії переживає трансформацію від загадкової гості до осені-володарки лісу».

grass.in.ua


facebook.com/grass.ua


Made on
Tilda