Mr.Caramba - перший переможець CEO4U
Проект Unlimit Ukraine by European Business Association and Philip Morris Ukraine запустив крутий конкурс CEO4U – яскравий приклад впровадження менторства в українському бізнесі.

25 пар «керівник великої української або міжнародної компанії + учасник проекту Unlimit Ukraine» спробують на собі формат «ментор – учень» для отримання безцінних порад та обміну досвідом.

Якщо вашій компанії не більше 7 років, ваші товари або послуги креативні та інноваційні, а бізнес ладнає з законом – ви можете найняти крутого ТОП-менеджера консультантом.

Реєструйтеся, поки ще не розібрали всіх СЕО!

А поки ви ще вагаєтеся чи заповнювати анкету, Ігор Ланда, СЕО Novus Ukraine, вже обрав свого підопічного – першого щасливчика, переможця конкурсу CEO4U – компанію Mr.Caramba.

«По-перше, я вже в достатньо зрілому віці, чогось досяг у житті і мені хочеться ділитися цим досвідом. По-друге, мені не байдуже, що буде відбуватися з країною, в якій я живу і збираюся жити далі.


У мене свої погляди на становлення кар'єрного росту. У 1980-х я починав учнем токаря, зараз ятоп-менеджер. Я вважаю, що яку би позицію ти не займав, обов'язково повинен пройти шлях знизу вгору. Тому мені цікаво допомогти малому і середньому бізнесу», – Ігор Ланда про те, як він став ментором конкурсу CEO4U.

Роман Мартинов, засновник невеличкої компанії по виробництву надзвичайно смачних та натуральних соусів Mr.Caramba, поділився своїми враженнями від знайомства з таким крутим СЕО.

Заповнюючи анкету на участь в конкурсі, Роман, перш за все, розраховував отримати оцінку перспектив подальшої діяльності його компанії, об'єктивний зрілий погляд зі сторони досвідченої людини. Але після проведення менторської сесії його очікування перевершили всі сподівання:

«Ми отримали навіть більше ніж очікували. Ментор наводив багато реальних прикладів, які були цікаві та корисні. Зустріч відбувалася не «протокольно» з чесними питаннями й іноді навіть неприємними для нас відповідями, які, тим не менш, нам треба було почути. Ігор Олександрович дуже досвідчена людина, що володіє досвідом і розумінням ситуації, якими повністю ділився з нами на зустрічі».

Однозначно набутий досвід для Романа став корисним у побудові подальших планів щодо розвитку компанії. Після зустрічі були розподілені пріоритетні шляхи розвитку. Були вказані слабкі місця, над усуненням яких компанія зараз активно працює.


«Наші вектори ведення бізнесу після зустрічі стали більш чітко окресленими. Авторитетність порад і підказок додала впевненості у прийнятті рішень. Деякі ідеї ми повністю залишили і почали працювати з іншими, більш фундаментальними».

Саме такою була перша пара переможців. А ми вас і надалі будемо інформувати про перебіг подій конкурсу СEO4U, нові сформовані пари, цікаві кейси, очікування та результати менторських сесій.

І пам'ятайте, що наступним героєм статті можете стати саме ви!

Реєстрація на участь в конкурсі тут.


Made on
Tilda