SIFT допомагає дітям в освоєнні програмування
Світ сьогодні настільки насичений новітніми технологіями та настільки швидко змінюється, що іноді й дорослим перехоплює подих. А що вже казати про дітей. Саме тому компанія SIFT рада підтримати програму «Europe Code Week» в Україні. Програма націлена на розбудову навичок програмування та освоєння актуальних технологій, котрі допоможуть дітям адаптуватись в новому глобальному світі.

Нажаль не всі діти мають можливість освоювати сучасні технології, котрі допоможуть їм знайти своє майбутнє покликання і забезпечити гідне життя. Є такі категорії дітей, яким необхідна додаткова допомога в освоєнні програмування та роботехніки. Це, зокрема, діти з вадами слуху та діти з особливим руховими потребами.

В рамках «Europe Code Week» Ресурсний центр для дітей та підлітків «Чародім» за підтримки Google та за участі компаній IntRobots та THUA проводить відкриті безкоштовні уроки з робототехніки та програмування для таких дітей. Уроки проходитимуть протягом двох тижнів з 13 по 26 жовтня за адресою – м.Київ, вул. Кирилівська 31в, кв 2. Оксана Кононова, засновниця компанії SIFT, виступить одним із тренерів заходу. Щиро запрошуються діти та їхні батьки.

Детальний розклад уточнюйте за телефоном: 067 216 44 46.


Made on
Tilda