12 жовтня ще один переможець конкурсу CEO4U проекту Unlimit Ukraine Артур Федоренко, засновник компанії Smart Tie отримав менторські поради від Кшиштофа Сідлєцкі, СЕО Astellas Pharma LLC.


Пан Сідлєцкі, як управлінець з багатолітнім стажем, поділився своїм досвідом саме в області управління.

«Якщо у підприємця немає вогника в очах, він не буде успішним в бізнесі. Він буде сумною і ледачою людиною, яка живе за рахунок своїх батьків. Важливо, щоб він перш за все хотів слухати. Ідеального підприємця я не шукаю. Кожен бізнес, кожна людина індивідуальна», - так Кшиштоф коментує портрет свого підопічного до зустрічі із ним.

Ідеальний ментор, за словами Артура: «Не просто багато всього знає і вміє, а й готовий поділитися цими знаннями. Адже часто успішні люди не хочуть розповідати про свої секрети успіху. У той же час вкрай важливо, щоб наставник вмів пояснювати простими словами складні речі, адже він учитель, а хороший учитель той, якийзнає не тільки, що розповісти, але і як».

Отже, як бачимо, що пара склалася напрочуд вдала, адже Артур Федоренко – яскравий представник молодого покоління підприємців, які розповідають про свою справу із таким запалом та захопленням, після чого не виникає сумнівів, що ця справа приречена на великий успіх, і цей «вогник в очах» неможливо не помітити.

Ми вітаємо Артура із перемогою в конкурсі та бажаємо, щоб набуті ним знання та отриманий корисний досвід трансформувалися у подальший розвиток компанії Smart Tie, яка неодмінно буде рости та процвітати, і про яку ми ще не раз почуємо не тільки з національних медіа, але й з іноземних ЗМІ.

Якщо ви бажаєте доєднатися до команди переможців, заповнюйте анкету тут.Made on
Tilda