Вітаємо 1DEA.me з перемогою в СЕО4U!
18 жовтня в українському офісі міжнародної компанії Google відбулося знайомство переможця конкурсу CEO4U проекту Unlimit Ukraine, української компанії 1DEA.me зі своїм ментором Дмитром Шоломко, Генеральним директором Google в Україні.

Під час менторської сесії засновники 1DEA.me - Микита та Ксенія Фурсови – мали чудову нагоду отримати професійні поради від СЕО відомої на весь світ компанії.

У свою чергу, пан Дмитро відмітив, що добре знайомий з продукцією компанії – оригінальними скретч-картами Європи та світу.

Тож ментор та його підопічні сконцентрувалися на більш глобальних питаннях, таких як: масштабування бізнесу та побудова ефективного менеджменту компанії.

Обидві сторони залишилися задоволені брейнштормінгом, адже кожен зміг винести для себе як мінімум декілька ідей стосовно того, як можна оптимізувати процеси під час ведення нішевого бізнесу.

Ми щиро вітаємо наших переможців із вдалою сесією та хочемо нагадати, що конкурс триває і, можливо, саме ваш бізнес здобуде унікальну можливість здобути професійну оцінку та поради від найуспішніших топ-менеджерів країни.

Заповнюйте анкету на участь за посиланням.


Made on
Tilda