Чому саме CEO4U? Коментарі менторів

Конкурс CEO4U проекту Unlimit Ukraine не відбувся би без активної участі його менторів – топ-менеджерів, які мають за плечима вже доволі великий досвід в управлінні великими компаніями та солідний багаж знань, якими вони готові ділитися з нашими підприємцями.

Що саме підштовхнуло менторів до участі у конкурсі CEO4U? Давайте дізнаємося про мотивацію та очікування від участі в цьому експерименті з перших вуст.

Олександр Гороховський, CEO комунікаційної групи Dentsu Aegis Network в Україні: «Мене зацікавила можливість спробувати себе в ролі ментора, раніше я ніколи ним не був. Мені хочеться подивитися на роботу інших підприємців і вникнути в процес їхньої діяльності. І, можливо, зустрінеться проект, який навіть надихне на співпрацю».

Тамара Савощенко Голова правління UniCredit Bank: «Цей конкурс – можливість на практиці зрозуміти потреби і проблеми конкретного підприємства і зробити якісь реальні, практичні кроки для розвитку малого і середнього бізнесу. З позиції СЕО банку не завжди можна глибоко зазирнути в бізнес свого клієнта. Але малому бізнесу хочеться допомогти, і я впевнена – нам є що запропонувати».

Ігор Макаров, CEO компанії Miele, зізнається, що йому подобаються проекти, які можуть принести користь людям, суспільству і іншому бізнесу. Наша країна розвивається, і це свого роду внесок в майбутнє України. Також він висловив побажання, щоб українська економіка росла, а підприємці ставали більш кваліфікованими.

СЕО Corum Group, Яков Сідляренко, став директором цієї компанії в непростий для неї час. Тому вирішив поділитися з учасниками СЕО4U своїм досвідом кризисного менеджменту. Він впевнений, що зможе допомогти зрозуміти своєму підопічному, чого він хоче від свого бізнесу і як його розвивати. Консалтинг, реальне управління, вихід з кризи, можливості виходу на експортні ринки, масштабування – це те, в чому у СЕО Corum досить експертизи і те, що він може передати далі.

Чому Тетяна Лукінюк, CEO Red Bull Україна та Білорусь, вирішила інвестувати свій час та експертизу в менторство CEO4U: «Це рішення – результат моєї внутрішньої еволюції, шляху від фахівця до менеджера, а після – до бажання ділитися знаннями. Я заробила досвід, який може бути корисний іншим. Почався досвід менторства зі співробітників, в яких я бачила потенціал, потім з'явилися студенти. Менторство виявилося процесом неймовірно захоплюючим. Мені подобається бачити процес еволюції, який відбувається при менторстві. Коли приходить хтось «зелений», з обмеженою кількістю знань, проте з потенціалом, і потім трансформується в структурного, зрілого фахівця».

Ось така п'ятірка менторів конкурсу CEO4U, які готові ділитися не тільки своїми знаннями та експертизою з учасниками проекту Unlimit Ukraine, але й стати на час менторства добрим другом та допомогти необхідною порадою молодим підприємцям.

Якщо Ви бажаєте опинитися серед кола обраних, заповнюйте анкету на участь в конкурсі тут. Час прийому заявок триває. Не прогавте свій шанс!


Made on
Tilda