Менторська сесія від EY

А ви знаєте, що Unlimit Ukraine наразі об'єднує не тільки найкращих українських товаровиробників, але й також компанії, які надають, серед іншого, соціальні послуги.

Соціально-важливому бізнесу важче приходиться з комерційної точки зору, адже такий бізнес все рівно має покривати адміністративні затрати, при цьому виконуючи свою основну соціальну мету.

Але в Україні є такі прекрасні приклади того, коли бізнес органічно поєднує в собі соціальність і комерцію.

Одним з таких прикладів можна назвати соціальний фонд «Таблеточки», який став одним з переможців конкурсу CEO4Uпроекту Unlimit Ukraine.

В якості свого ментора керівництву фонду пощастило познайомитися з СЕО EY Олексієм Кредісовим та його професійною командою.

Серед основних питань від засновниць фонду до свого ментора були нагальні питання вирішення адміністративних задач, мотивація персоналу, розробка довгострокової стратегії функціонування фонду.

Порада від СЕО: «Потрібно, перш за все, визначитися, хто ви і ким ви хочете бути в найближчі кілька років. І обрати той шлях, яким ви підете до цієї мети. Решта – робота з персоналом, мотивація – з'явиться вже в дорозі, як частина розуміння цього шляху».

Ця зустріч ментора зі своїми менті стала тільки початком їхнього знайомства. Через місяць відбудеться друга зустріч, на якій обидві сторони розглянуть шляхи подальшого налагодження процесів в управлінні благодійним фондом «Таблеточки».

Заповнити анкету на участь в конкурсі СЕО4U тут.


Made on
Tilda