Соціальний бізнес за порадою до СЕО
Друзі!

Конкурс CEO4U триває і наразі дуже активно відбуваються менторські сесії з переможцями.

Цікаво відслідковувати, як формуються пари «ментор-підприємець Unlimit Ukraine», оскільки саме ментори на свій розсуд обирають свого менті.

Так само пара «CEO Carlsberg + Sensoria» не стала виключенням.

Добре відомо, що бізнесу з вектором соціальної відповідальності доволі непросто вести правильну бізнесову політику. І тут в нагоді стали поради від професійного менеджера, Євгена Шевченко, CEO Carlsberg Ukraine.

Sensoria – це українська компанія, яка виготовляє вироби для сенсорного розвитку дітей з особливими потребами. Це і стало основним фокусом для обговорення на менторській сесії.

Ментор порадив, яким чином структурувати свій бізнес, аби він був одночасно і соціально відповідальним, і прибутковим. При цьому наголосив, що продукція, яку пропонує компанія Sensoria унікальна та знаходиться у великій не зайнятій досі ніші. Тому в Sensoria є велике майбутнє не тільки в нашій державі, але й за кордоном.

Тож, бажаємо успіхів та процвітання компанії Sensoria, а всім тим, хто ще не заповнив анкету на участь, не втрачати час та переходити за посиланням: http://ceo4u.delo.ua/instruction-anketa/

Це ваш шанс отримати неоціненні поради від висококваліфікованих директорів для свого бізнесу!


Made on
Tilda