Великі управлінці - поради малому бізнесу
Для всіх нас дуже важливо своєчасно зустріти свого вчителя, ментора, наставника або просто друга, який підтримає в потрібну хвилину безцінною порадою.

«Поради не купиш за гроші» - таке твердження буквально діє в конкурсі CEO4U, в якому у підприємців проекту Unlimit Ukraine є виняткова нагода отримати в своє розпорядження одного з СЕО великих компаній.

Оскільки менторські сесії носять переважно кулуарний характер, у кожного менті є нагода почути дійсно дієві та професійні поради від досвідчених «акул» великого бізнесу.

Ось які поради надають наші ментори молодим підприємцям:

Сергей Черненко, Голова правління ПУМБ: «На певному етапі розвитку ви так чи інакше стикаєтеся з проблемами і починається пошук рішень. Насправді багато «проблем росту» детально описані, обдумані та структуровані. Однак при цьому важливо пам'ятати, що не існує певного набору правил, які можуть гарантувати 100% -ий успіх».

Володимир Лавренчук, Голова правління Райффайзен Банку Аваль, надає пораду, винесену зі свого власного досвіду: «Коли ти береш вектор, і ти в ньому не один, то очевидно, що ти маєш опікуватися за успіх проекту, бо це не тільки твій успіх або твоя поразка, це вже успіх всіх або поразка всіх».

Михайло Мельничук, CEO MARS Україна: «Коли ти сказав собі: «я вже все знаю, я вже багато чого досяг» - це момент початку деградації особистості і деградації бізнесу. Кожен день потрібно починати для себе як день, в якому ти хочеш навчитися чомусь новому - це один із секретів успіху великого і успішного підприємництва».

Жанна Крючкова, керуючий партнер Jansen Capital Management: «Мій наставник, порадивши потрібну книгу в потрібний момент, задав правильний вектор розвитку мого бізнесу».

Андрій Булах, CEO Deloitte: «Якщо ми хочемо розвиватися, така можливість є, вона поруч з нами - це спілкування з молоддю. Спілкуйтеся з ними, змінюйтеся і розвивайтеся».

Користуйтеся порадами досвідчених людей та керівників, і можливо колись вони змінять вашу долю!

А наразі влучна порада може змінити хід розвитку вашого бізнесу. Дізнайтеся більше.


ДИВИСЬ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Розповісти друзям


Made on
Tilda