LMS за порадою в PUMB
17 листопада відбулася менторська сесія головного управлінця банку ПУМБ Сергія Черненко та засновників української компанії яскравих шкарпеток та яскравого настрою LoveMySocks (LMS) Дмитра та Надії.

Пан Сергій був дуже привітним та відкритим до своїх менті, адже, зголосившись стати ментором конкурсу СЕО4U, тим самим взяв на себе відповідальність бути максимально корисним для своїх підопічних та докласти всіх зусиль, щоб зустріч пройшла недаремно.

Обидві сторони розібрали бізнес-процеси по декільком векторам, спробувавши знайти відповіді на поставлені задачі.

Спершу Сергій наголосив на сильних сторонах LMS, а саме: високій якості продукції, українському виробництву, ідейності справи. Він порадив сфокусуватися саме на цих принципах та не зраджувати їм ні за яких обставин.

Також, ментор, разом з менті, розібрав питання взаємовідносин всередині компанії, яким чином формувати правильний менеджмент та структурувати фінансові відносини.

Не залишилося без уваги і питання стратегії планування, а саме - визначення великої амбіційної цілі. Якщо такою ціллю є створення власного виробництва, в такому разі необхідно визначитися, що дасть в майбутньому її реалізація.

Оскільки компанія LMS наразі сконцентрована в основному на В2С ринок, важливо отримувати зворотній зв'язок від покупців на постійній системній основі.

Наприкінці зустрічі, Сергій запропонував LMS провести додаткову маркетингову сесію з фахівцями цього напрямку банку ПУМБ.

Не дивлячись на те, що на перший погляд, банк є доволі консервативною установою як для такого яскравого бізнесу як LMS, але Сергій спростував цей стереотип своєю відкритістю та інноваційністю, а також бажанням допомогти та підтримати своїх менті.

Якщо і ви бажаєте взяти участь в конкурсі CEO4U проекту Unlimit Ukraine, будь ласка, заповніть анкету за посиланням: http://ceo4u.delo.ua/instruction-anketa/


Made on
Tilda