ТРК Проспект - експериментальний майданчик для учасників Unlimit Ukraine

19-20 листопада в ТРК «Проспект» відбувся крафтовий ярмарок учасників проекту Unlimit Ukraine. 12 українських виробників якісних товарів експериментували, тестуючи інноваційну для свого бізнесу форму презентації продукції і новий формат продажів в торгово-розважальному центрі.

На ярмарку були представлені продукти харчування - натуральні снеки без глютену, цукру і консервантів Healthy Tradition, мед та медові десерти торгівельних марок «Медик Ведмедик» і be Honey, конфітюри від «Гастромайстерні Конфітюр», «Рідка Карамель», а також - взуття Santoria Studio, текстиль для дому «Зайкина Улица», натуральна косметика PeNa, безкаркасні меблі Makhaon, прикраси ручної роботи Sweetbox, дитячі розмальовки-вімельбухи Ozzo та скретч-карти 1Dea.me.

Учасники ярмарку відзначили великий потік людей. Незвичайні торгові острівці привертали увагу гостей ТРК, які підходили, цікавилися товаром, брали інформаційні матеріали і робили покупки. Особливо багатолюдною стала територія, де торгували медом. Роман Бака, засновник компанії be Honey, наголосив, що його участь у проекті Unlimit Ukraine дозволяє побачити свою справу по-іншому, знайти новий напрям розвитку, нове рішення, а ярмарок в ТРК - одна з таких можливостей.

По результатам проведеного ярмарку в ТРК «Проспект» було обрано двох переможців, які отримали безкоштовне розміщення в ТРК «Проспект» протягом 2х місяців на окремих острівцях.

Вітаємо Романа Бака та його компанію beHoney, а також Сергія Омельчука і компанію Makhaon!

Компанія be Honey виготовляє натуральний мед і медові десерти. В основі десертів - мед з власної пасіки. Асортимент продукції - 5 видів меду і 5 видів десертів. Місія be Honey - популяризація тренду органічних солодощів, здорового харчування та продуктів українського виробництва.Студія безкаркасних меблів Makhaon пропонує безкаркасні меблі власного виробництва, модного та стильного дизайну, оригінальних конструктивних рішень і гармонійних кольорів. Для виробів використовуються тільки практичні меблеві тканини.


Основними критеріями відбору були зовнішній вигляд продукції, креативність упаковки та презентації, а також інтерес до продукції у покупців ТРК «Проспект».

Важливим аспектом, що вплинув на визначення переможців, була саме та категорія продукції, яка є оригінальною і не представлена ні в одному з магазинів, що є орендарем ТРК «Проспект».

Чудова можливість участі в ярмарку та представлення своєї продукції в ТРК була люб'язно надана нашими партнерами – компанією Arricano та ТРК «Проспект».

До слова, Михайло Меркулов, СЕО компанії Arricano, також виступив ментором в конкурсі CEO4U проекту Unlimit Ukraine.

Михайло Меркулов зазначає, що такі нестандартні форми взаємодії як в проекті Unlimit Ukraine - це тренди майбутнього: «Задіяння великих гравців ринку в проекти сприяння розвитку дрібним гравцям - це інноваційний підхід до побудови бізнес-відносин. Вважаю, що розвиток малого бізнесу здатний забезпечити економічне зростання України, тому важливо підтримати підприємців, які шукають шляхи розвитку. Здорову економіку країни забезпечує, в тому числі, екологічна система взаємовідносин всіх гравців ринку, мистецтво взаємодії малих, середніх, великих бізнесів. Проект Unlimit Ukraine - це модель таких відносин, коли у взаємодії відкриваються нові можливості, знаходяться якісні рішення, народжуються ресурси, приходять нові партнери, розширюється коло покупців».

Компанія Arricano усестороннє підтримує молодий український бізнес, а ми, в свою чергу, висловлюємо подяку за партнерство в рамках проекту та можливості, які були надані учасникам Unlimit Ukraine.Made on
Tilda