Winter Glitter by GRASS
Winter Glitter: загадкове мерехтіння зими в новій колекції GRASS

Український бренд модного жіночого одягу GRASS випустив зимову колекцію Winter Glitter. Напередодні самого холодного сезону року GRASS сконцентрувався на створенні теплих речей, не забуваючи і про сучасні модні тенденції.


Четверта і заключна колекція 2016 року побудована на ключових для GRASS принципах - відповідаючи модним тенденціям, жіночності, універсальності та практичності. Слоган бренду «Одяг для життя у великому місті» як ніколи краще передає її характер. Теплі трикотажні речі - светри, плаття, гольфи - і лаконічні приталені сукні з широкими спідницями, які так сильно полюбили клієнтки бренду, стали основою Winter Glitter.

«60% нашої зимової колекції становить базовий одяг, наприклад, теплі й комфортні трикотажні сукні, які легко комбінуються з іншими речами і без проблем впишуться в гардероб будь-якої дівчини. Але, крім базових речей, значну частину колекції ми присвячуємо модним трендам. У цьому сезоні виділили дві тенденції - оксамит і стьобані куртки. Оксамитове плаття в білизняному стилі і стьобані зимові куртки у відтінках dusty cedar і хакі вже встигли стати хітами колекції», - розповідає Тарас Волков, засновник GRASS.


На підтримку колекції Winter Glitter GRASS запустили рекламну кампанію, яка розповідає нам про особливий настрій, який відчуває кожна дівчина в передчутті зими. «Зима, яку ми бачимо в кампанії, - сніжна, ясна й світла, цей образ ніби повстає з нашого дитинства. Ніжне та наївне почуття любові й зачарування зимою ми відчуваємо кожен раз, споглядаючи, як лапатий сніг вкриває міські вулиці. Але зима - це не тільки чарівне зачарування снігу, а ще й час, коли ми відкриваємо нову сторінку свого життя, перевертаючи вже написану. Новий рік і пов'язані з його приходом хвилювання і приготування - ось, що ще для нас зима! Саме тому в цій рекламній кампанії ми прагнули об'єднати чистоту і непорочність снігу, хвилююче почуття очікування приходу в наше життя чогось нового та незвіданого, а також блискіт пишноти, яке ми називаємо зимою».


brand@grass.in.ua

+38 093 928 80 06

+38 050 334 78 05


Made on
Tilda