"Раненько" завітала в гості до Mars
Наприкінці листопада відбулася ще одна менторська сесія в рамках конкурсу CEO4U проекту Unlimit Ukraine. Цього разу ментором став Михайло Мельничук, СЕО Mars Ukraine. В якості підопічних він обрав собі особливо добру компанію «Раненько», яка виготовляє продукцію для передчасно народжених діток, та познайомився з її засновницею – Олександрою Балясною.

Перше, що вражає, коли потрапляєш в офіс Mars, креативність та яскравість дизайну, в якому оформлено весь офіс. Він виконаний в тематиці брендів компанії та облаштований у форматі open-space.

По-друге, взаємодія всередині команди повністю відкрита та доброзичлива: всі колеги звертаються один до одного на ТИ, немає секретарів та помічників, всі знаходяться в одному приміщенні, і будь-хто зі співробітників може без проблем звернутися по допомогу або за порадою до директора або членів ради директорів.

Така політика відобразилася і в проведенні консультації з менті, яка відбулася в дружній відкритій атмосфері, без зайвих офіціозів, що одразу викликало довіру між Михайлом та Олександрою.

Сесія видалася напрочуд продуктивною та корисною для обох сторін.

Хто ще не отримав менторську консультацію, заповнюйте анкету тут.


Made on
Tilda