Всім стильним і добрим ТРК «Проспект» пропонує обміняти старі речі на нові

Відомий факт, що якщо якусь річ не вдягати більше року, то вона просто перетворюється на непотрібну. А як часто ми заглядаємо в шафу, щоб навести там лад?

Якраз до 17-18 грудня є привід переглянути гардероб і передати непотрібний одяг малозабезпеченим - бездомним, переселенцям, дітям з неблагополучних сімей. Тільки один уік-енд, напередодні новорічних свят, в ТРК «Проспект» буде проходити особлива благодійна акція - «Міняй старий одяг на новий».

Всі, хто принесуть теплий одяг, отримають заохочувальний подарунок від ТРК «Проспект» - купони на знижку номіналом 100 грн., 200 грн. і 300 грн. Речі, принесені гостями ТРК, будуть передані до фонду «Соціальне партнерство», який знаходиться на лівому березі столиці, недалеко від ТРК «Проспект».

Олена Поліщук, директор фонду, гарантує, що весь одяг потрапить в руки адресно за призначенням. «До нас щодня приходять люди на суп і гарячий чай. У нас працює медична служба, що надає першу допомогу. Ми даємо малозабезпеченим одяг і взуття. Якщо у когось є бажання подивитися, як ми працюємо - приходьте до нас. У нас двері завжди відкриті для всіх, хто потребує допомоги, а також і для добрих людей, готових допомагати», - зазначає Олена.

ТРК «Проспект» закликає не залишатися байдужими. Адже добрі справи робити легко - просто навести лад у шафі і передати непотрібні речі тим, кому вони дійсно потрібні.

А оскільки добрі справи винагороджуються - то в ТРК «Проспект» можна отримати знижку на придбання нового одягу та інших товарів.

Деталі акції та інструкція передачі речей в фонд «Соціальне партнерство» - дивіться тут.


ДИВИСЬ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Розповісти друзям


Made on
Tilda