Кодуємо бізнес на успіх
7 грудня відбулося надзвичайне знайомство Євгена Кузьміна, засновника української компанії Morza, зі своїм ментором – СЕО RedBull Тетяною Лукінюк.

Morza – це ювелірні браслети, які вказують шлях. За допомогою Азбуки Морзе (набору бусин, які символізують крапки «.» і тире «-») кожен може закодувати слово в свій браслет. І при кожному погляді на нього, завжди пам'ятатимеш, чому ти тут, чому ти прокинувся, і де твій наступний пункт призначення.

Дуже оригінальна компанія із цікавою історією продукту, що вимагає від Євгена ювелірної роботи у її просуванні.

Тетяна, окрім того, що очолює вже декілька років велику компанію, є маркетологом за фахом, що дозволило їй з легкістю відповісти на всі питання менті та надати чимало корисних порад.

Вона порадила Євгену зосередитися, перш за все, на fashion-індустрії та знайти там поважних opinion-лідерів, які змогли б допомогти йому в просуванні продукту. Адже ми всі слідкуємо за видатними цікавими й відомими особистостями онлайн.

Така робота не з легких та не гарантує негайного результату, але оскільки продукція компанії дійсно ювелірна і не розрахована на mass-маркет, вона вимагає і такого ж підходу до роботи.

Бажаємо Євгену подальших успіхів та втілення усіх задумів у життя.

А ментори і далі продовжують шукати своїх щасливчиків. Постукайте у їхні двері.

Made on
Tilda