14 грудня відбулася менторська сесія ментора Жанни Крючкової, засновниці та керуючого партнера Jansen Capital Management, члена ради директорів будівельної компанії Stikon Ltd.

Жанна обрала собі в менті надзвичайно інноваційну українську компанію ConnectHome, яка спеціалізується на рішеннях в області домашньої автоматизації. Компанія є виробником модулів та датчиків, що працюють на основі Z-Wave протоколу.

Вражає, наскільки талановиті інженери та програмісти живуть та працюють у нас в країні. Андрій та Станіслав, лідери ConnectHome, в деталях розповіли ментору про те, що вони виготовляють.

Без сумнівів, домашня автоматизація – це технологія майбутнього. І вже через декілька років вона буде встановлена в кожній домівці свідомих українців.

Проте наразі продукт компанії ConnectHome не надто користується попитом серед локального населення, не дивлячись на те, що цей продукт є дійсно технологічним та конкурентним по ціні з іноземними аналогами.

ConnectHome розробила повну лінійку продукції. На практиці вона забезпечує: регулювання клімату в будинку, охорону приміщення, попередження протікання труб та витоку води, регулювання постачання електроенергії та газу (особливо це актуально в умовах високих комунальних тарифів), відеоспостереження та багато іншого. Команда ConnectHome максимально клієнторієнтовна і може вдовольнити будь-які запити від своїх клієнтів, масштабуючи набір продукту та функцій. ConnectHome повністю самостійно розробляють hard- та soft-ware, якими споживач керує зі свого смартфону через спеціальний додаток.

Якщо ви не проживаєте весь час в своєму домі або квартирі, система домашньою автоматизації просто незамінний помічник, який допоможе вам повністю контролювати, відслідковувати та управляти приміщенням, при цьому не знаходячись в ньому в даний момент часу.

Сьогодні, наймогутніші закордонні гіганти, такі як Apple, Amazon, Google розробили та випустили продукти в сфері домашньої автоматизації, що зайвий раз доказує, за «розумним домом» - наше майбутнє.

Жанна, як член ради директорів будівельної компанії, запропонувала ConnectHome:

- платформу для спілкування між ConnectHome та забудовником, що можливо відкриє перед компанією певні горизонти співпраці;

- контакти потенційних партнерів на європейському ринку;

- перелік фондів, які фінансують участь у закордонних виставках.

Бажаємо ConnectHome процвітання та визнання як українським ринком, так і закордонним.

В конкурсі CEO4U ще залишилося два вакантних ментора. Не втрачайте шанс, заповнюйте анкету на сайті.


Made on
Tilda