Arricano та beHoney – бізнес-партнерство «без прикрас»
Новий 2017 рік – що він нам віщує? Нових мрій та захоплень, нових зустрічей та друзів, нових викликів та рішень, нових успішних проектів, бізнес-партнерів та партнерських тандемів. Новий рік – це завжди новий подих, новий спалах та готовність відкривати для себе незвідані обрії та горизонти.

Але перш ніж окреслити перед собою майбутні цілі, задачі та інструменти їхнього втілення в життя, спершу ми маємо проаналізувати, як пройшов рік, що минає, подумати, що вірного та корисного ми зробили або яких помилок допустилися.

На порозі нового 2017 року проект Unlimit Ukraine також підбиває підсумки своєї роботи за рік – перший рік не з легких, але доволі амбітний та націлений на високий результат в майбутньому.

Коли в Європейській Бізнес Асоціації зародилася ідея започаткування такого корисного, соціально відповідального проекту, головною його метою було і залишається підтримувати та розвивати національний мікро бізнес, звісно не без допомоги великого бізнесу – потужних гравців цього ринку, відомих своїм багатолітнім досвідом та досягненнями, професійними командами та ефективним менеджментом.

Тому нам надзвичайно приємно бути причетними до створення нових ефективних партнерських відносин. Unlimit Ukraine став таким майданчиком, де бізнес-партнери знайомляться, спілкуються, зав'язують подальші партнерські відносини.

Таким яскравим прикладом співпраці великого та малого бізнесу стала девелоперська компанія Arricano Real Estate та український виробник медів та медових десертів beHoney. Подивимося, що з того вийшло!

7 жовтня ознаменувалося першою зустріччю та знайомством Михайла Меркулова, генерального директора компанії Arricano із Романом Бака, засновником компанії beHoney. Їхні шляхи перетнулися завдяки участі в менторському конкурсі CEO4U проекту Unlimit Ukraine, де Михайло обрав Романа своїм менті та проводив для нього менторську сесію в рамках CEO4U. Було видно, як молодий підприємець Роман відразу схоплює важливі бізнесові стандарти та прагне йти своїм власним шляхом, виділяючись та працюючи у власній ніші. Насправді, це круто – створювати свої сегменти на українському ринку.Другим кроком стала участь Романа в крафтовому ярмарку українських виробників товарів в ТРК «Проспект» наприкінці листопада, де він знову ж таки продемонстрував всі свої сильні сторони та достойно представив свою продукцію широкій аудиторії відвідувачів ТРК. Завдяки цьому отримав можливість і надалі представляти свою компанію в ТРК протягом двох місяців без жодної орендної плати та додаткових витрат.

Крім того, beHoney зарекомендувала себе як надійний корпоративний партнер.

Нам вдалося поспілкуватися з Оленою Обухівською, менеджером із зав'язків з громадськістю компанії Arricano, і дізнатися про її враження від співпраці з молодим виробником:

«beHoney – це унікальна і дуже перспективна молода українська компанія. Одразу вражає відкритий підхід до нових можливостей та позитивний настрій у співпраці. Ми закупили у beHoney новорічні корпоративні подарунки. І ті партнери, кому ми вже встигли їх подарувати, приємно здивовані. По-перше, це якісний мед та смачний медовий десерт, які красиво оформлені в екологічну дерев'яну упаковку ручної роботи. Роман Бака, лідер проекту beHoney – дуже легкий у комунікації, із ним просто вирішувати робочі моменти, і він дуже клієнт-орієнтований».

Європейська Бізнес Асоціація стала одним із таких партнерів і маємо відмітити, що подарунки від beHoney дійсно вражають своєю натуральністю, вишуканим смаком, незвичним поєднанням інгредієнтів та ефектним підходом у оформленні.


Цікаво дізнатися, чи співпадають враження та очікування від такої співпраці у обох стейкхолдерів, і чи залишилися вони задоволеними та націленими на продовження співпраці.

  • Романе, як Ви думаєте, чим саме Ви привабили компанію Arricano? Адже вона могла обрати собі більш досвідчену компанію в партнери.
«Чому саме нашу компанію обрали? Як мені здається, відповідь на це питання не настільки очевидна, як може здатися на перший погляд. Arricano – це компанія дійсно великого бізнесу, яка змогла зберегти свою «душу» і саме через це має такий грандіозний успіх. Arricano, перш за все – сильна і дружня, команда, яка робить бізнес абсолютно по-іншому. Arricano – це нестандартні підходи до вирішення завдань, як простих, так і складних. Мабуть в цьому і є відповідь – малий та мікробізнес може запропонувати нове, нестандартне і кардинально протилежне рішення стандартних задач».

І наприкінці, хотілося би почути порад від великого бізнесу та ті must-bees, якими мають бути наділені та неодмінно усвідомлювати починаючі підприємці на шляху до слави та успіху.

«Я дуже рекомендую молодим компаніям та представникам мікробізнесу приглядатись до того, як працюють великі успішні компанії та оцінювати їхні сильні сторони. А це маркетингові інструменти, ділова репутація, конкурентні переваги, позиціонування бренду і т.д. І якщо є бажання співпрацювати із великим бізнесом – то потрібно креативно прописувати комерційні пропозиції та чітко брифувати, що потрібно замовнику, і що може забезпечити виконавець», – Олена Обухівська, менеджер із зав'язків з громадськістю компанії Arricano.

ТОП-3 правила для підприємця, які виділяє Роман, засновник компанії beHoney:

  • продукт/послуга має бути найвищої якості;
  • завжди виконуйте свої зобов'язання, як усні, так і контрактні;
  • потрібно любити те, чим Ви займаєтеся.
Зі свого боку, команда проекту Unlimit Ukraine бажає компанії Arricano та beHoney не зупинятися на досягнутому, продовжувати плідну співпрацю та розширяти свої можливості та досягнення.

Вітаємо Всіх з наступаючими новорічними та різдвяними святами! Бажаємо наснаги та успіхів у новому році, розвивати національну економіку та благополуччя як всієї країни, так і кожного її громадянина. Бажаємо здійснення мрій та бажань, завжди прагнути більшого та йти до своєї мети впевнено та безоглядно.

Побачимося з Вами вже в наступному році! А поки біжимо ласувати медовими десертами від beHoney :)


Made on
Tilda