CEO4U триває. Поради від менторів
«Багато чого я навчився у своїх наставників, ще більше у своїх товаришів, та найбільше у своїх учнів», - ділиться своєю мудрістю Талмуд. Підтвердження цим словам знаходимо у плідній взаємодії CEO – мастодонтів українського бізнесу та учасників проекту Unlimit Ukraine. Найціннішим у зворотному зв'язку від молодих підприємців є те, що знайомство з керівниками великих компаній та отримання від них рекомендацій – це велика можливість та колосальний досвід. CEO, в свою чергу, говорять, що ці зустрічі дуже надихають, «це як із задушливого приміщення вийти в парк». Ця співпраця виявилася дуже плідною з усіх сторін.

Тому, не зволікайте, реєструйтеся тут, і надайте можливість своєму бізнесу стати ще кращим.

А наразі ділимося ідеями та конструктивними порадами від наших менторів.

Андрій Булах, CEO Deloitte

«Важливо розуміти, що не всі ваші переваги будуть однаково оцінюватися різними споживачами. Позиція Made in Ukraine добре діє на внутрішнього споживача, однак для зовнішніх ринків це навряд чи стане сильним аргументом. Клієнтам в США, швидше за все, буде все одно, продукт зроблено в Україні або в Бангладеш - для більшості з них важливі зовсім інші аспекти, такі як якість або, наприклад, дизайн. Важливо розуміти, на які з конкурентних переваг робити ставку в кожному конкретному регіоні».

Кшиштоф Сідлєцкі, CEO Astellas Pharma LLC

«Робити бізнес в Німеччині - це розслаблює. Цей бізнес як дитина - за ним всі доглядають, йому всі допомагають, він у безпеці. А ось вести бізнес в Україні - це постійна боротьба з усіма навколо. У зв'язку з цим, згідно теорії проридного відбору, тут бізнесмени більш загартовані, вони звикли до важкої боротьби. Зрозуміло, що тоді вони будуть більш ефективними в конфронтації з цими західними товстими ведмежатами».

Олена Дуніна, директор DuPont Pioneer Україна

«Ймовірність успіху становить приблизно 1:5 навіть в такій благополучній країні як Сполучені Штати Америки. З п'яти нових бізнесів тільки один життєздатний, чотири розвалюються. Я зрозуміла, що секрет малого і середнього бізнесу США, - життєстійкість і оптимізм американців. Багато з тих, чий бізнес розвалився, беруть другу, третю позику і знову йдуть вперед».

Якщо Ви:

  • український виробник товарів або послуг і працюєте на території України
  • компанія, що працює прозоро та офіційно, і це підтверджено реєстраційними документами
  • на ринку не більше 7 років,
то можете стати учасником конкурсу CEO4U проекту Unlimit Ukraine та отримати безкоштовну індивідуальну консультацію від кращих ТОП-менеджерів Украіни. Чекаємо на Ваші заявки!

І пам'ятайте, що кожний великий бізнес починався з малого!

Made on
Tilda