Shooting Star від Morza
Браслети Morza – це не просто аксесуари. Кожен браслет – витвір мистецтва, унікальний і неповторний. Він дає можливість матеріалізувати свою мрію або мету і таким чином – стати на крок ближчими до них.

Нещодавно бренд представив нову, п'яту, модель браслету, яка вразила оригінальністю змісту та форми. Морська тематика – це фішка бренду, адже саме символи абетки Морза лягли в основу ідеї кодувати мрії.

Але цього разу Morza пішли ще далі, або краще сказати – ще вище. Родзинкою нової моделі став філігранний срібний літачок. Та це не просто літачок: як і все, що створює бренд, нова модель має свою глибоку історію.

Браслет присвячено літаку Lockheed F-80 Shooting Star, який став першим боєздатним американським реактивним винищувачем та першим літаком США, який розвинув швидкість 800 км/год. Деякий час цьому літакові належав світовий рекорд зі швидкості. Падаюча зірка (так патетично звучить назва літака в перекладі) був також першим американським реактивним літаком, який пішов у бій та здобув перемогу. Тоді в бойовій обстановці на F-80 було здійснено дозаправку в повітрі.

На відміну від перших браслетів Morza, які дозволяють кожному закодувати на ньому особисте і надати коду відповідного змісту, новий браслет побачив світ уже зі своєю власною історією. Проте, Падаюча зірка для кожного може символізувати різне: силу, витривалість, прогресивність…

Тобто найпотужніша концепція полягає у тому, що за володарем такого браслету залишається право обирати самому лейтмотив цієї історії, і як себе з нею асоціювати. У цьому – глибина інтелектуального бренду Morza.

За що ми йому і вдячні. Сподіваємося побачити ще не одну новинку і почути ще не одну цікаву історію.

Made on
Tilda