Колаборація Ліліт Саркісян vs GRASS: модний букет цієї весни
Художник, fashion-ілюстратор IIIIT SARKISIAN та мас-маркет бренд жіночого одягу GRASS презентували найквітковішу модну колаборацію весни. Ніжні та сексуальні сукні прикрасили квіти розміром в половину людського зросту. Обличчям рекламної компанії колаборації стала ніжна і жіночна Анна Завальська, співачка і композитор.

Немає іншого сезону, який би дівчина чекала з більшим нетерпінням, ніж весна. Тому що саме ця пора року асоціюється з красою, ніжністю та грою усіх барв життя.

Щоб відсвяткувати ВЕСНУ, Ліліт Саркісян, найвідоміший fashion-ілюстратор України, та бренд модного жіночого одягу GRASS об'єдналися і створили лінію суконь «Flower Spirit». Романтична троянда, ніжна півонія і зворушливий мак прикрасили лаконічні і стильні сукні, в яких можна не тільки зі смаком провести весну, але і зустріти літо!


Важливою примітною особливістю колаборації став розмір квітів на сукнях - в половину людського зросту!

«У своїй весняній колекції ми говорили про права жінок. Тема дуже серйозна і важлива для наших дівчат і для нас, як для бренду, але сьогодні ми хочемо поговорити про іншу сторону жіночої душі - зворушливу, хвилюючу та ніжну. У нас з Ліліт народилася ідея-мрія - одягнути дівчат «в квіти», тому що це - весна і вся природа навколо ніби вимагає цього.

До того ж акварельні ботанічні ілюстрації Ліліт стали візитівкою художника. Ми не відкладали нашу мрію, а просто втілили її в моделях прекрасних суконь. Всі разом і кожна окремо, сукні наповнені любов'ю і хвилюючим, але життєстверджуючим духом весни, тому колекція й називається «Flower Spirit».


Для нас це був не перший успішний досвід колаборації, але робота з Ліліт стала справжньою модною пригодою. Сподіваємося, що на цьому наша співпраця не завершиться, і ми об'єднаємо наші творчі зусилля і надалі! - ділиться Тарас Волков, засновник і арт-директор українського мас-маркет бренду GRASS.

«Я вперше роблю колаборації з іншим брендом одягу. І вперше в моїй колекції будуть сукні, що особливо хвилююче. Я в першу чергу художник та ілюстратор, тому в цій співпраці ми розділили ролі: я - малюю ілюстрації до суконь, а команда GRASS розробляє їхні моделі. На мій погляд, все вийшло не тільки красиво, але і якісно. І мені приємно, що обличчям кампейну цієї камерної колекції стала моя подруга - Аня Завальська», - розповідає Ліліт Саркісян.

Сукні доступні для продажу на сайті і в магазині GRASS і IIIIT artstore.

Фото: Дмитро Ромас

Модель: Анна Завальська

MUA: Марина Бровдій

Made on
Tilda