Колаборація SunDays Planner і 1DEA.me: плануй і подорожуй разом з нами
Бренди яскравих українських планувальників SunDays Planner та дизайнерських подарунків 1DEA.me Gifts продемонстрували чудову колаборацію користі і фану. Відтепер в планерах можна знайти стильну та якісну скретч сторінку із переліком столиць Європи.

"У стрімкому темпі сучасного життя вкрай необхідне планування. Але рутинне занудне планування вже не задовільняє яскравих людей. Тому ми створили нестандартні планери, в які приємно записувати свої плани, відслідковувати і виконувати їх, ставити собі челенджі і винагороду за їх виконання, впроваджувати нові звички, планувати вечірки і подорожі, формувати списки to read і to watch та багато іншого.


Завдяки Unlimit Ukraine ми сконтактували із засновницею 1DEA.me Gifts Ксенією Фурсовою і домовилися про співпрацю.. Серед їх величезного асортименту ми зупинились саме на #travelmap категорії. Тепер особливістю нових недатованих пленерів 2017-2018 стала чорна глянцева скретч сторінка із золотими написами столиць Європи, які при стиранні стають кольоровими. Таким чином ви відслідковуєте, де ви були, а найголовніше - де ще неодмінно потрібно побувати", – розповіла Катя Стретович, засновниця бренду планерів SunDays Planner.

На цьому співпраця не закінчується і засновники обіцяють ще багато класних спільних продуктів. Перед ними величезне поле для втілення нових ідей, тим паче у обох компаній є для цього бажання і можливості.


Made on
Tilda