Чудова колаборація учасників Unlimit: брендів IngaStar та Be MY Toy
Чудова колаборація учасників Unlimit: брендів IngaStar та Be MY Toy
Дата публікації: 19.12.2017

Часто спільна праця двох талановитих людей породжує щось дуже красиве та корисне. Вперше Наташа Бурная та Інга Павленко зустрілися на одному з воркшопів проекту Unlimit Ukraine, а сьогодні коллаборація їх брендів – Be MY Toy та IngaStar – вже представила Україні свої перші спільні продукти – пазл та сортер для дітей. Та це лише початок."Я вигадую авторські та оригінальні дитячі іграшки, Інга створює фантастичної краси дитячі ілюстрації. Багато з моїх ідей не могли бути реалізованими через відсутність «того самого» автора найособливіших ілюстрацій для них", - розповідає нам фундатор бренду Be MY Toy Наташа Бурная.

"Я знайшла все це в моїй новій партнерці. Інга не просто має унікальній стиль, від якого - серйозно - я відчуваю себе щасливою. Вона надихає мене на дійсно креативні ідеї і просто змушує вигадувати безліч нових іграшок знов і знов. Найближчим часом ми плануємо випустити п'ять продуктів й поступово розширювати нашу лінійку. Це й сортери, і різноманітні пазли, інтерактивні планшети та багато іншого".


"З Наталі ми познайомилися завдяки Unlimit Ukraine", – ділиться своєю версією Інга – автор бренду IngaStar. "На одній із наших зустрічей я побачила й почула її: енергійну та цілеспрямовану, веселу й активну. Я тоді одразу це відмітила, бо поважаю таких людей. Але навіть не уявляла, що згодом ми будемо працювати разом. Одного дня Наташа написала мені, сказала що має ідею. І що мої ілюстрації підходять для цієї ідеї якнайкраще. І з того моменту ми зрозуміли, що вже робимо разом щось дуже цікаве.

Плани в нас дуже великі! Бо багато ідей. Добре коли працюєш разом. Є підтримка і постійний обмін енергією. Тому все вдається. Будемо розвиватися, творити продукти та представляти їх світові».


Команда Unlimit щаслива отримувати такі чудові новини від учасників. Для нас нема нічого ціннішого, аніж дізнаватися, що учасники одне в одному знаходять партнерів та друзів.

ДИВИСЬ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Розповісти друзям


Made on
Tilda