Пост реліз 04.02.2016
4 лютого 2016
05 лютого 2016 року в кавовому центрі Fair Finch відбулася прес-конференція щодо анонсування нового соціального проекту Європейської Бізнес Асоціації - Unlimit Ukraine.
Пост реліз 04.02.2016
4 лютого 2016
05 лютого 2016 року в кавовому центрі Fair Finch відбулася прес-конференція щодо анонсування нового соціального проекту Європейської Бізнес Асоціації - Unlimit Ukraine.
До участі у прес-конференції були запрошені представники великого бізнесу та держави, а саме:

- Юлія Клименко - Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України;

- Кшиштов Сідлєцкі - Президент Європейської Бізнес Асоціації, Голова представництва Astellas Pharma Europe BV;

- Артем Черніс - Член Правління Європейської Бізнес Асоціації, генеральний директор Philip Morris Ukraine;

- Ігор Ланда - Голова Комітету з роздрібної торгівлі Європейської Бізнес Асоціації, генеральний директор NOVUS UKRAINE.

Анна Дерев'янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, виступила модератором заходу.

Вона зазначила: «Європейська Бізнес Асоціація планує створити на даній платформі дві бази даних: одна база даних фрілансерів, друга – постачальників-українських виробників, які мали б змогу брати участь в тендерах закордонних компаній як на території України, так і за кордоном».

Кшиштов Сідлєцкі додав: «Малі та середні підприємства – це те, на чому держава може будувати свою економіку, це основа довгострокового розвитку країни, і Європейська Бізнес Асоціація безумовно це підтримує».

Артем Черніс, один із ініціаторів започаткування проекту, зауважив, що: «Одна з важливих функцій крупного бізнесу – це розвиток та допомога малому та середньому бізнесу, який являється хребтом в економіці, тому що це саме та частина бізнесу, яка має гнучкість та здатність утримувати економіку на плаву в моменти кризи, це та платформа, на якій існує крупний бізнес».

Ігор Ланда дав визначення малому бізнесу: «Малий бізнес займається ексклюзивним, унікальним виробництвом або провадить стандартне виробництво в малих об'ємах». Він також висловив побажання: «Виховувати справжній малий бізнес, який дійсно працює як малий та середній бізнес, у якого завдання перетворитися в крупний бізнес та піднімати економіку країни».

Юлія Клименко відзначила позицію держави стосовно розвитку мікробізнесу в країні, а саме: «Малий та середній бізнес – це не тільки драйвер економіки, це ще й драйвер демократії. Ми розглядаємо малий та середній бізнес як основу для розвитку цієї країни. Тому проект Unlimit Ukraine – це один з найкращих прикладів того, як не чекати підтримки держави, а робити те, що можеш зробити».

Після виступів головних спікерів прес-конференції, Анна надала слово представникам мікробізнесу, які, завдяки проекту, одні з перших отримали безкоштовну медіа-підтримку свого товару в мережі Інтернет.

Валерій Яковенко, представник компанії Drone.ua, однієї з переможців конкурсу Заяви про свій бізнес, висловив свою думку з приводу проекту: «Даний проект – це виняткова можливість, яка випадає не кожен день, можливість донести інформацію до потенційних споживачів та, зокрема, можливість отримати медіа підтримку, яка надається в рамках проекту, ефект від якої ми вже зараз бачимо, виходячи з нашої статистики».

Дмитро Прокопчук, представник компанії LoveMySocks, другий переможець конкурсу, зазначив, що: «Проект неймовірно важливий, оскільки він направлений на розвиток, а також дає поштовх малому українському виробнику».

І, насамкінець, Анна підвела певні підсумки старту проекту Unlimit Ukraine:

«Ми поки що будемо працювати з компаніями, які працюють на ринку країни не більше 7 років, відбиратимемо компанії, які займаються інноваційною діяльністю, виробляють професійні товари, за які не соромно, ми будемо на першому етапі відбирати 20 компаній, які будуть приймати участь в конкурсі і отримають рекламу в рамках Інтернет-простору».

Європейська Бізнес Асоціація та партнери проекту Unlimit Ukraine запрошують усіх молодих та амбітних українських виробників долучатися до чудової платформи і розвивати свій бізнес!


Made on
Tilda