Зустріч з бізнес-спільнотою Нідерландів 15.03.2016
15 березня 2016
Учасники проекту Unlimit Ukraine зустрілися з Міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва із розвитку Нідерландів
Зустріч з бізнес-спільнотою Нідерландів 15.03.2016
15 березня 2016
Учасники проекту Unlimit Ukraine зустрілися з Міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва із розвитку Нідерландів
В рамках візиту Економічної місії Королівства Нідерландів 16 березня вісім компаній-учасників проекту підтримки мікро- та малого бізнесу Unlimit Ukraine зустрілися з Міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва із розвитку Нідерландів пані Ліліанне Плумен, щоб презентувати власну продукцію і поспілкуватися з Міністром особисто.

Бізнес-спільнота Королівства Нідерландів мала чудову нагоду дізнатися про нові імена успішного українського мікро- бізнесу, а саме:

  • DRONE.UA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України.
  • WOODROVER – люксові велосипеди з дерев'яними рамами, виготовлені в Україні.
  • 1DEA.ME –скретч карти, мотиваційні постери та карти побажань.
  • ДОБРА ЛИСТІВКА – благодійний соціальний проект, метою якого є просування сучасного мистецтва в Україні та за кордоном.
  • CONNECT HOME – «Розумний дім», рішення в сфері домашньої автоматизації.
  • WE ARE ABLE ® – рюкзаки, одяг та аксесуари з натуральної шкіри.
  • PEANUT BUTTER – натуральна арахісова паста.

Офіційна делегація Королівства Нідерландів була приємно вражена досягненнями молодого покоління українських підприємців та їхніми здобутками. Члени делегації навіть провели «тест-драйв» велосипеду компанії Woodrover та на власні очі побачили креативну продукцію молодих талановитих підприємців.

Крім того, ввечері відбувся офіційний прийом під головуванням Посла Королівства Нідерландів в Україні Кейса Кломпенхаувера, на який були також запрошені наші учасники. На заході учасники проекту Unlimit Ukraine мали змогу налагодити нові бізнес-контакти та познайомитися з близько 300 запрошеними представниками іноземних компаній.

Команда проекту Unlimit Ukraine і надалі продовжуватиме працювати в напрямку підтримки молодих підприємців та залучати їх до різного роду заходів, які можуть стати корисними для розвитку їхнього бізнесу.


Made on
Tilda