Міністерство економічного розвитку
Міністерство підтримує ідею проведення акцій та заходів в рамках проекту Unlimit Ukraine, які допоможуть власникам бізнесу (особливо мікро та малого) більш ефективно розвивати свою справу. Реалізація даної ініціативи у перспективі може допомогти вивести економіку країни на новий рівень та підвищить якість та масштаби українського підприємництва.
Карслберг
Успішний, стабільний, прибутковий - мабуть, саме така характеристика повинна бути властива сучасному бізнесу. А ще, бізнес повинен бути динамічним. Пам'ятаєте, як у книзі Л.Керрола про Алісу: «необхідно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишитися на тому ж місці. Якщо ж хочеш потрапити в інше місце, тоді потрібно бігти, щонайменше, вдвічі швидше».
HUBS.ua
Для ділового порталу Hubs спіпраця із проектом Unlimit Ukraine – це реальна можливість говорити із мікро- та малим бізнесом, дізнаватись про його потреби та транслювати його позитивний та негативний досвід. Допомагати Європейській Бізнес Асоціації у цьому проекті для нашого видання — це гарна нагода для нас бути суспільно корисним ЗМІ