fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Завершено черговий етап оцінки наслідків довготривалого нафтовидобутку для навколишнього середовища та населення на території Бориславського родовища (міста Борислава Львівської області)

28/ 12/ 2021
  Пошук природних, техногенних факторів та причинно-наслідкових зв’язків – основне завдання етапу 1.2 екологічного моніторингу Зовсім нещодавно представниками ПАТ «Укрнафта», міської ради Борислава та ТОВ «Ламор Юкрейн», що є генеральним підрядником виконання робіт, були підведені підсумки етапу 1.1 екологічного моніторингу на території Бориславського нафтового родовища (м. Борислав Львівської області). І ось вже завершено наступний етап – етап 1.2, що передбачав вивчення та опис факторів впливу на довкілля природного та техногенного походження, а також взаємозв’язок між ними та актуальною ситуацією в місті. На етапі 1.2  робота тривала декілька місяців, базисом для неї стали результати попередньої оцінки стану ґрунту, повітря й води на території родовища (м.Борислав Львівської області). Дослідження, проведені за Етапом 1.2, присвячені визначенню та опису природних та техногенних складових актуального екологічного стану території м. Борислав, встановленню зв’язку між ними та актуальною природно-техногенною ситуацією, проведенню оцінки ризиків потенційного впливу на довкілля наслідків довготривалого нафто- та озокеритовидобутку. https://youtu.be/c5ZPWLdaJ5Q Одним із унікальних досягнень фахівців ТОВ «Ламор Юкрейн», в рамках даної частини проекту, стала побудова нових картографічних матеріалів міста, що відображають стан техногенного навантаження, екологічної ситуації, ландшафтно-функціонального зонування, екологічної небезпеки, екологічних ризиків. Отримані дані дають можливість підготуватися до реалізації третього і найважливішого етапу – проведення оцінки ризиків потенційного впливу факторів довкілля (загазованості атмосферного повітря) на соціальне середовище та формування програми дій щодо ліквідації наслідків довготривалого нафтовидобутку, до якого усі учасники процесу прагнули від самого початку розвитку проекту. План дій – це те, чого потребує місто Борислав як для вжиття локальних заходів задля відновлення екосистеми регіону, здоров’я і благополуччя населення, ефективної господарської діяльності, так і для того, аби питання міста привернули увагу та отримали підтримку загальнодержавного та міжнародного масштабу.

Пошук природних, техногенних факторів та причинно-наслідкових зв’язків – основне завдання етапу 1.2 екологічного моніторингу

Зовсім нещодавно представниками ПАТ «Укрнафта», міської ради Борислава та ТОВ «Ламор Юкрейн», що є генеральним підрядником виконання робіт, були підведені підсумки етапу 1.1 екологічного моніторингу на території Бориславського нафтового родовища (м. Борислав Львівської області). І ось вже завершено наступний етап – етап 1.2, що передбачав вивчення та опис факторів впливу на довкілля природного та техногенного походження, а також взаємозв’язок між ними та актуальною ситуацією в місті.

На етапі 1.2  робота тривала декілька місяців, базисом для неї стали результати попередньої оцінки стану ґрунту, повітря й води на території родовища (м.Борислав Львівської області). Дослідження, проведені за Етапом 1.2, присвячені визначенню та опису природних та техногенних складових актуального екологічного стану території м. Борислав, встановленню зв’язку між ними та актуальною природно-техногенною ситуацією, проведенню оцінки ризиків потенційного впливу на довкілля наслідків довготривалого нафто- та озокеритовидобутку.

Одним із унікальних досягнень фахівців ТОВ «Ламор Юкрейн», в рамках даної частини проекту, стала побудова нових картографічних матеріалів міста, що відображають стан техногенного навантаження, екологічної ситуації, ландшафтно-функціонального зонування, екологічної небезпеки, екологічних ризиків.

Отримані дані дають можливість підготуватися до реалізації третього і найважливішого етапу – проведення оцінки ризиків потенційного впливу факторів довкілля (загазованості атмосферного повітря) на соціальне середовище та формування програми дій щодо ліквідації наслідків довготривалого нафтовидобутку, до якого усі учасники процесу прагнули від самого початку розвитку проекту. План дій – це те, чого потребує місто Борислав як для вжиття локальних заходів задля відновлення екосистеми регіону, здоров’я і благополуччя населення, ефективної господарської діяльності, так і для того, аби питання міста привернули увагу та отримали підтримку загальнодержавного та міжнародного масштабу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: