Дата публікації: 30.11.2016


 

 

На початку року Unlimit Ukraine - проект підтримки українських талановитих підприємців – ознаменувався стартом конкурсу «Заяви про свій бізнес». Адже, що потрібно будь-якому починаючому бізнесу – додаткова реклама та промо. От ми і вирішили надати таку опцію нашим учасникам проекту.

Як результат, було визначено 20-ку кращих компаній, які отримали безкоштовну банерну рекламу в мережі Інтернет, серед них:

Drone.ua, LoveMySocks, Zleep, Creative Light, InsideU, Mr.Caramba, Ozzo, Clan-P, Woodrover, Student's Book, Zokko, DayDreamer, Confiture, PeNa, Pack&Go, Home Little, Добра Листівка, Design atelier Article, Smart Tie, Птаха.

Нам пощастило особисто познайомитися з усіма переможцями та дізнатися про їхні історії започаткування власної справи.

Детальніше про переможців конкурсу тут.

 

По завершенню конкурсу наші учасники ділилися своїми враженнями від участі в конкурсі та в проекті Unlimit Ukraine, а також очікуваннями на майбутнє:

«Проект Unlimit Ukraine надає нам додаткову можливість дізнатися більше і, як наслідок, робити свою справу якісніше. Крім того, на заходах проекту можна надихнутися досвідом інших підприємців та познайомитися з цікавими, а іноді, навіть корисними людьми. Все це є головною цінністю проекту, цим він корисний та, в першу чергу, цього ми від нього очікуємо», - Віталій Грушецький, спів-засновник компанії Student’s Book.

 

«Особисто для мене цей проект відкрив нові знайомства та нових друзів, дав можливість розширити сферу своїх професійних навиків, отримати нові знання. Також проект об'єднав людей різних професій, поглядів та уподобань. Це дало можливість заявити про себе та УКРАЇНСЬКИЙ продукт у всьому світі», - Валерій Горбатов, засновник компанії Woodrover.

 

«Однозначно очікуємо нових знайомств, корисних дебатів, що згодом вилляться в додатковий поштовх для нашого бізнесу. Цей проект, сподіваємося, дасть можливість вийти за рамки самих себе та поглянути на себе та свій бізнес з іншого незалежного боку», - Марія та Дар’я, засновниці компанії InsideU.

 

Для нас, як організаторів проекту, дуже важливо чути думки компаній-учасників, адже саме на пропозиціях та коментарях молодої спільноти підприємців і базується наша стратегія реалізації проекту Unlimit Ukraine.

 

З пропозиціями звертайтеся за адресою:

unlimit.ukraine@eba.com.ua

 

 

Розповісти друзям